Elkep Evi Otel, Orijinal butik kaya ,magara odalar,kaya suit ler,harika kapadokya manzarasi ile

Kapadokya Elkep Evi Butik Otel tarihi Esbelli Mahallesinin en yüksek tepesinde, her birinde modern ve konforlu kaya oda ve suitlerinden oluşan 7 odalı bir butik oteldir. terasımızda unutamayacağınız Kapadokya manzarasıyla birlikte güzel bir kahvaltı ve akşam yemeği imkanı sunmaktadır.

EN GUZEL KUCUK OTELLER KITABI KAPADOKYA : Urgup'un mağaralar mahallesinde, Yeni Mağara Çağının bir başka başyapıtı ELKEP EVi Kaya Otel. Gerek mimarinin özgünlügü, gerek detay işçiliğinin keyif dolu mükemmelliği açısından Kapadokya‘nin en güzel evlerinden olduğu muhakkak. Odaları ferah, ışıklı. Daha önemlisi; her birinin kendine ait terası var.İşin başında güçlü bir karizmatik kişiliğe sahip bir gezi rehberi. Mağara evlerinin etkisi tuhaf; adeta içgüdüsel bir tatmin ediciliği var. Belki de insanoğlunun doğal mekanı.(SEVAN & MUJDE NISANYAN)

Elkep Evi Kaya (magara) Butik Otel: Kapadokya'da otantik butik otel yaratmada cesur bir girişim, 7 odalı bir mağara otel, her bir odanın kendine ait özel manzaralı terası var, bu size özel bir alana sahip olmak sansı tanıyor. Odalar geniş ve rahat,Kahvaltı Geleneksel Turk kahvaltisi, ev yapimi gozleme, zeytin cesitleri, peynir Cesitleri, taze ekmek cesitleri, recel cesitleri, taze portakal suyu, taze meyve cesitleri,Yesillikler,cay veya kahve. Aksam yemegi istek uzerine terasta yada kesme tastan kemerli odada servis edilir(extra). Kapadokya'da Elkep Evi terasın gün doğumu ve batımından söz etmeye gerek yok Elkep Evinde her yönden bir ayrıcalık var.
  • Muhteşem Kapadokya Manzarası

    Otel de Muhteşem Kapadokya manzarasıyla birlikte güzel bir kahvaltı ve aksam yemeği.

  • Geleneksel Anadolu Kültürü

    Geçmişin ambiansını bugünün misafirlerine , yaşatmak icin zevkli bir şekilde restore edildi.

  • Konforlu Kaya otel Odaları,magara ve Suitleri

    Kapadokya,İnsanlara yüzyıllardır volkanik kayalardan barınak ve konfor sağladı.