Odalar ve Suitler

Elkep Evi Cappadocia turne sirasinda iki gece kaldik ve kesinlikle tavsiye ederim.inanilmaz bir yamaca Otel Konuslanmis. Magara odam büyüleyici ve çok temiz, güzel Türk desenli kilim döseme ve kemerli tas tavan ile. Her oda digerlerinden farkli dizayn edilmis, büyük gizlilik sagliyorlar tamamen sizsiniz sanki baska kimse yok gibi izole edilmis. Her sabah kendi ozel terasimizdan sicak hava balonlarini seyrettik.Acik büfe kahvalti genis çesitliligi ve siparis için pismis yumurta ile mükemmel. Bir ek not: Bazi odalarda sadece merdiven tarafindan erisilebilir--bir Asansör beklemeyin!

Otel Oda fiyatlarına kahvaltı ve Kdv dahildir. Otel odalarımızın kendilerine ait banyo ve tuvaleti bulunmaktadır. Tabanlarının tamamı ahşap döşemeli kaya odalarımızda merkezi ısıtma , telefon, CD çalar, su ısıtıcısı, ikramımız olan çaylar ve farklı dillerde bir cok kitap ve dergi bulunmaktadır. Otel resepsiyonunda ücretsiz kablosuz internet,bilgisayar ve Fax imkanı mevcuttur. Otelimizde ayrıca çamaşırhane hizmeti de bulunmaktadır. .

Terasımızdaki tarif edilemez Kapadokya manzarasında gözleme, taze sıkılmış portakal suyu, zeytin, peynir, taze ekmek, bal ve değişik reçellerle sunduğumuz kahvaltı size unutamayacağınız bir Kapadokya tatili yaşatacaktır. Talep( rezervasyon ) üzerine yine eşsiz manzaralı terasımızda servis ettiğimiz ve tamamı ev yapımı yemeklerden oluşan aksam yemeği servisimizde bulunmaktadır.  • Muhteşem Kapadokya Manzarası

    Muhteşem Kapadokya manzarasıyla birlikte güzel bir kahvaltı ve akşam yemeği.

  • Geleneksel Anadolu Kültürü

    Geçmişin ambiansını bugünün misafirlerine , yaşatmak icin zevkli bir şekilde restore edildi.

  • Konforlu Kaya Odaları ve Suitleri

    Kapadokya,İnsanlara yüzyıllardır volkanik kayalardan barınak ve konfor sağladı.Cave Hotel Cappadocia Turkey