Elkep Evi Otel, orijinal butik kaya, mağara odalar, kaya suitler, harika kapadokya manzarası ile Kapadokya Elkep Evi Butik Otel tarihi Esbelli Mahallesinin en yüksek tepesinde, her birinde modern ve konforlu kaya oda ve suitlerinden oluşan 7 mağara oda bir butik oteldir. Unutulmayacak kahvaltı ve akşam yemeği sunmaktadır.

EN GÜZEL KÜÇÜK OTELLER KİTABI KAPADOKYA: Ürgüp'ün mağaralar mahallesinde, yeni mağara çağının bir başka başyapıtı ELKEP EVi Kaya Otel. Gerek mimarinin özgünlüğü, gerek detay işçiliğinin keyif dolu mükemmelliği açısından Kapadokyada en güzel evlerden biri olduğu muhakkak. Odaları ferah ve aydınlık. Daha önemlisi; her birinin kendine ait terası var. Otel sahibi güçlü bir karizmatik kişiliğe sahip, kapadokya konusunda uzman bir gezi rehberi. Mağara evlerinin etkisi tuhaf; adeta içgüdüsel bir tatmin ediciliği var. Belkide insanoğlunun doğal mekanı. (SEVAN & MÜJDE NISANYAN)

Elkep Evi Kaya Butik Otel: Kapadokya'da otantik butik otel yaratmada cesur bir girişim, 7 odalı bir mağara otel, her bir odanın kendine ait özel manzaralı terası var, bu size özel bir alana sahip olmak şansı tanıyor. Odalar geniş ve rahat, kahvaltı geleneksel Türk kahvaltısı, ev yapımı gözleme, zeytin çeşitleri, peynir çeşitleri, taze ekmek çeşitleri, reçel çeşitleri, taze portakal suyu, taze meyve çeşitleri, yeşillikler, çay veya kahve. Akşam yemeği istek üzerine terasta ya da kemerli odada servis edilir. Kapadokya'da Elkep Evi'nde her yönden bir ayrıcalık var.

Elkep Evi Cave Hotel, Esbelli Mah. No: 26 - 50400 Ürgüp/Cappadocia/Turkey
+90 384 341 6000
info@elkepevi.com.tr